Megoldásra vár

Kerékpár út felfestése lekopott

A 11. kerületi Bogdanfy utcában számos kerékpározó használja napi szinten a kijelölt kerékpár útvonalat, viszont az egyre kevésbé vagy alig látszik, így az autósok ráhajtanak arra folyamatosan. Kérjük, a kerékpár út sárga festékének megerősítését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 5

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosítsunk: kerékpársáv. Amúgy sok helyen nem lekoptak a jelek, hanem elkoszolódtak, így a sárga csík szürkévé vált, alig láthatóvá. lehet sok helyen elég lenne nagynyomású mosóval végigmenni rajta.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bogdánfy Ödön úton lévő kerékpáros infrastruktúra jelzéseinek felújítása szerepel az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban.

    A kivitelezésre ütemezetten, a program v
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kerékpár út felfestése lekopott,"-ról "Kerékpár út felfestése lekopott"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kóródi Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére