Válaszra vár

Üvegszilánkok

FRISSÍTÉS 2021.11.27:

Köszönöm szépen!
A járdán viszont ott maradtak a szilánkok, szeretném kérni, hogy a kerület szólítsa fel a tulajdonost az ingatlan előtti járda takarítására!

---

Kérem takarítsák fel a szilánkokat!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 7

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem takarítsák fel a szilánkokat! Előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.27: Köszönöm szépen! A járdán viszont ott maradtak a szilánkok, szeretném kérni, hogy a kerület szólítsa fel a tulajdonost az ingatlan előtti járda takarítására! --- Kérem takarítsák fel a szilánkokat! Előre is köszönöm!"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
    A járdán viszont ott maradtak a szilánkok, szeretném kérni, hogy a kerület szólítsa fel a tulajdonost az ingatlan előtti járda takarítására!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. október 26., kedd 14:26
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére