Megoldásra vár

Elvihető

2018-ban lejárt műszaki, kovonva, így semmi akadálya nincs az elszallításnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 1402-Vágány utca-Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerinti intézkedésre nincs
    jogalap.
    A járművet érintően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszámosként alapvetően nem sok esélye lett volna, de műszakival meg sajnos semmi, pedig láthatóan napi használatban van...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    De igen, köszönöm! Viszont kotelezővel azáert nem rendelkezik :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Hmmmm... én úgy emlékszem, ez még érvényes. Nem gépelted el véletlenül?
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bonyhádi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bölcsőde utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére