Megoldott

Szemét a Duna parton

XIII kerület Duna Arena és Marina part közötti területen, egy kisebb szemétdomb van kialakuloban.
Kérnék a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 36

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00089479 azonosító számú, „Szemét a Duna parton” tárgyú...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen Társaságunknak nincs takarítási illetékessége. Nyilvántartásunk szerint a helyszín a Közép-Duna-völgyi Vízügyi I...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törmelék és szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére