bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerekesszék a Dunában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Régi betontapazatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Budai alsó rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos rakpart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Timea
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törmelék és szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rakparti elhanyagolt "járda"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Felgyülemlett uszadékfa és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Budai alsó rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére