Megerősítésre vár

Rövid ideig zöld zebra

A Bécsi úton a Stop Shop előtti zebra jelzőlámpája nagyon rövid ideig zöld. Aki nem 10-40 éves kor között közlekedik egyedül, gyermek vagy táska nélkül, egyszerűen nem tud átkelni a rendelkezésre álló idő alatt a gyalogátkelőhelyen. Szeretném kérni, hogy akár csak 5 másodperccel nyújtsák meg a rendelkezésre álló időt, mert így a zebra második szakaszán óhatatlanul pirosban kel át a gyalogos, balesetveszélyesen, a saját lelkiállapota és az autósok idegei felzaklatása mellett. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi utca

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János! Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed! A Járókelő csapatának nevében:
    Ábel
  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönjük! Már + 5 mp is szerintem óriási különbséget jelentene!
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88687/rovid-zold-a-gyalogosoknak
    bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf Úr!

    Társaságunkhoz érkeze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megborult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt jelzőtáblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Reményi Ede utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tükör tropa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haránt köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére