Válaszra vár

Régi tábla

FRISSÍTÉS: 2024.04.30.

Budapest Közút válasza:
„Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Pacsirtamező utca - Kiscelli utca sarkán lévő kandeláberen korábban az óbudai fizető várakozási övezet kezdetét jelző táblák voltak kint, melyeknek része volt a kint maradt "Kerékbilincs alkalmazása" kiegészítő tábla is. Ezeknek a tábláknak az üzemeltetése a várakozási övezet üzemeltetőjének, az Óbuda Parkolási Kft.-nek a feladata. A jelzőtáblák eltávolítására is ők intézkedtek. Kérjük a bejelentést illetékességből az Óbudai Parkolási Nonprofit Kft. hatáskörébe szíveskedjenek áttenni.”

-----

Jelzett helyszínen lévő oszlopon egy régi kiegészítő tábla árválkodik egyedül, valamint a régi, fő jelzőtábla felfogató elemei. Ezen kívül az oszlopon lévő elektromos doboz rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett hibákat!

Pontos helyszín:
47.53907897239016, 19.04039806852472

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli utca

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő oszlopon egy régi kiegészítő tábla árválkodik egyedül, valamint a régi, fő jelzőtábla felfogató elemei. Ezen kívül az oszlopon lévő elektromos doboz rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett hibákat! Pontos helyszín: 47.53907897239016, 19.04039806852472"-ról "FRISSÍTÉ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Pacsirtamező utca - Kiscelli utca sarkán lévő kandeláberen korábban az óbudai fizető várakozási övezet kezdetét jelző táb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltört burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elrohadt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ittmaradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére