bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beomlott út és járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére