Tisztelt Illetékes!

Ezen az oldalon megtalál minden szükséges információt,
ami a JAROKELO-BUDAPEST-00088839 bejelentéshez tartozik.
További információkért látogasson el az Illetékeseknek oldalunkra.

Letöltöm a bejelentést PDF formátumban
Megoldott

Korrozióvédelmi berendezés sérült

Kérem a Gázművek értesítését a berendezés javítása miatt.
https://www.google.com/maps/@47.4243967,19.0589921,3a,47.8y,261.79h,81.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1sfCWWmbgSU7ENbBpLhSZjjQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Déli u. 11

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88839/korroziovedelmi-berendezes-serult/hivatal

    [https://
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett a doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére