Megoldott

Beregszász - Budaörsi összefirkált oszlop

Anonim Járókelő

Frissítés 2021.09.16.: Az FKF és a BDK illetékességének hiányában továbbítva a Budapest Közútnak.
--
A Beregszász út - Budaörsi út találkozásánál a forgalmi lámpákat tartó oszlop össze van firkálva. Két zebra közt a járdaszigeten található a gyalogos aluljáró felé menet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 121

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Budaörsi út - Beregszász út csomópontban észlelt, összefirkált jelzőoszloppal kapcsolatos bejelentését.
    Az oszlopot munkatársaink megtisztították. Kérjük tájékozta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Beregszász út - Budaörsi út találkozásánál a forgalmi lámpákat tartó oszlop össze van firkálva. Két zebra közt a járdaszig...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt járókelő !

    Tájékoztatom , hogy a jelzett oszlop nem Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft üzemeltetésű , tulajdonú .

    Tisztelettel:
    Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kandeláberek, közúti jelzőlámpaoszlopok tisztántartása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/87625/beregszasz-budaorsi-osszefirkalt-oszlop
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúnya oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    graffiti a falakon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Gellért lépcső (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    graffitis szikla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Citadella lejtő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére