Megoldatlan

hiànyzò hàttàmla deszka

FRISSÍTÉS:2022.05.02.
Bejelentő jelzése+ új fénykép csatolva:
Nincs változás, és már a háttámla is letört.

----------------------------
FRISSÍTÉS: 2021.08.17.
Budaepst Közút válasza:
"A jelzett helyen a pad állapotáról már tudunk, annak javítását előirányoztuk Társaságunk pénzügyi lehetőségeihez mérten."
---------------------
hiànyzò hàttàmla deszka

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "hiànyzò hàttàmla deszka"-ról "FRISSÍTÉS:2022.05.02. Bejelentő jelzése+ új fénykép csatolva: Nincs változás, és már a háttámla is letört. ---------------------------- FRISSÍTÉS: 2021.08.17. Budaepst Közút válasza: "A jelzett helyen a pad állapotáról már tudunk, annak javítását előirányoztuk Társaságunk pén...

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    itt sajnos nincs változás ????
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    azóta a maradèk hàttàmla is letört
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos itt nincs változás
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott padok lefestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére