Megoldásra vár

Törött padok

A Dózsa György úton, a Szépművészeti Múzeum mellett 3 padból 3 törött. A háttámlák hol a járdán hol a füvön tűnnek fel.
Kérnék a padok javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz helyen növő fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére