Megoldásra vár

Eltört pad

FRISSÍTÉS 2021. 06. 24.:

A XIV. kerület válasza:
"Köszönjük a bejelentését, de az alábbi cím Fővárosi tulajdonú és kezelésű területen van. Legyenek szíves őket keresni ezzel kapcsolatosan."

-----

A FŐKERT válasza:
"A jelzett pad nincs Társaságunk üzemeltetésében."

-----

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a pad javítására.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS (2021. 06. 24.): A XIV. kerület válasza: Köszönjük a bejelentését, de az alábbi cím Fővárosi tulajdonú és k...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a pad javítására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá t...

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Részben kapcsolódik, a mellette lévő pad miatt történt bejelentés:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83363/torott-pad
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085252 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de az alábbi cím Fővárosi tulajdonú és kezelésű területen van. Legyenek szíves őket keresni ezzel kapcsolatosan.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra

    Ügyféls
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére