Megoldott

Bicikli útra ránövő bozót

A bozót egy tavaly kivágott (egészséges) fa tönkjéből nőtt ki. A bickli út egy nem kis részét elfoglalja. Ha szél van, akkor még a képen mutatottnál is kevesebb hely marad a bicikli útból.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    A bozótot többször is irtották. A fa tönkje tegnap teljesen kopasz volt, a levágott bozót még ott hevert mellette. A magam részéről egy felfelé kinövő ágat meghagynék fának, a többit rendszeresen met...
  • Hoffer János visszajelzésére vár.

  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    A bozót jelenleg kisebb, mint a fénykép készítésének időpontjában volt. Valamelyest még mindig rálóg a bicikli útra. Hogy ki vágta le az ágakat, nem lehet tudni.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 4, 2021 2:03 PM
    To: Budapest Közút Út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hoffer János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kerékpárút kijelölés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére