Megoldott

Kerékpárutat elfoglaló ágak

Kérem, az ágak eltávolítását, esetleg a fatuskó kimarását, hogy teljes szélességében használható legyen a kerékpárút.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 1-9

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés alapján megoldásra vár. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/87042/bicikli-utra-ranovo-bozot
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085093 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is olyan. Jó lenne, ha valaki intézkedne.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de mivel Fővárosi tulajdonú és fenntartású a terület, legyenek szívesek keressék a FŐKERT Zrt-t.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra

    Ügyfélszolgálati munkatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az ágak eltávolítását, esetleg a fatuskó kimarását, hogy teljes szélességében használható legyen a kerékpárút. Köszönöm."-ról "Kérem, az ágak eltávolítását, esetleg a fatuskó kimarását, hogy teljes szélességében használható legyen a kerékpárút. Köszönöm."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085093 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétvert pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére