Megoldatlan

Nem lehet elférni

A raklapoktól nem férnek el a gyalogosok a Várfok utcán. Kérem biztosítsák a szükséges szélességet!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A lekerített rész a munkaterület, viszont ezen kívül biztosítani kellene az átközlekedést. A fotó a gyalogosok számára kijelölt útvonalon készült. De maradhat megoldatlan.
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85701/nem-lehet-elferni bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Szász László Úr!

    A tárgyi helyszínen a Várfok utcai alu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lezárt gyalogos híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    tönkrement köztéri padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére