Válaszra vár

illegális molinó

Anonim Járókelő

Ezek a Devergo molinók lepik el most a várost, kérem az illetékes hivatalt, hogy innen, a Nagyvárad téri köztisztviselő házról szedesse le.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 121

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH IX. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére