Megoldásra vár

Összefirkált kuka a Szent Imre templommal szemben

A Feneketlen-tónál lévő játszótér és a Villányi út túloldalán lévő Szent Imre templom között található az összefirkált kuka a Villányi út páros oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 16

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt nem Társaságunk üzemelteti.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82457/osszefirkalt-kuka-a-szent-imre-templommal-szemben
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére