Válaszra vár

Felesleges, kopott infotábla

A Külső Szilágyi út melletti járdán illetve a Farkaserdő utcában (meg még lehet hogy máshol is a lakótelepen, csak én nem vettem észre) található ilyen elavult, múlt századbeli, kopott, sérült és már elavult információtartalmú térkép / infotábla, ami most már inkább csak csúnya és felesleges. El kellene távolítani, esetleg újat tenni a helyébe, ami aktuális és esztétikusabb.

A Farkaserdő utcában:
https://goo.gl/maps/uQnubAx9am8Rxf1U6

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Székpatak u. 5

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére