Megoldott

Illegális hulladék

Anonim Járókelő

10. Kerület Horog utca - Pongrácz út kereszteződéshez közel, a Horog utcai töltés oldalában a reklámtábla mögött illegálisan lerakott hulladék található.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, 90022 13

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: ÉKO/67/12/2021

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00081585 számú, Budapest X. kerület, Horog utca és Pongrác út kereszteződésénél található reklámtáblák környezetében elhagyott hullad
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a panaszos terület nem tartozik Társaságunk illetékességébe, ezért javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

    Tisztelettel: FKF...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére