bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szárnyas utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan sáros koszos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helytörténeti emlék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegy park (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére