Megoldott

Sorozatrongálás a Nagytétényi úton

Az Erdélyi utcai megálló mindkét oldalon betörve, a Bartók Béla úti megálló a déli oldalon betörve. Legalább három üvegtábla.
Mit tesznek a sorozatrongálás ellen a károk helyreállításán kívül? Előzmények:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68617/buszmegallo-betort-uveg
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/73379/megrongalodott-varo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74293/megrongalodott-varo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74649/megrongalt-varo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75085/megrongalt-varo-ismet

Probléma helyszíne
Budapest Nagytétényi út 368

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibákat.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos 
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén str
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: T András
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére