Megoldott

Buszmegálló betört üveg

Anonim Járókelő

22.kerület Nagytétényi úti, Akó utcai megállóban betört a hirdetőtábla üvege.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Akó utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink a tegnapi napon kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére