Megoldott

Megrongált váró - ismét

Újra megrongálták az Erdélyi utcai várót, most csak egy üvegtáblát törtek össze.

Probléma helyszíne
Budapest Nagytétény

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos 
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén stree
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Miki Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy elnézem, eme buszmegállóban hetente kicserélik a korábban betört üveget, melyet utána ismét nettó vadbarom véglények betörnek. Van értelme ennek a soha véget nem érő játéknak, vagy inkább kéne 1...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Süveg utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad a temetőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Farkasréti temető (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére