Megoldott

Megrongált váró

FRISSÍTÉS 2020.12.01.
A bejelentö kommentje:

Az északi oldalon valóban helyreállították a várót, de a déli oldalon csak az üvegszilánkok nagyjának összeszedése történt meg. A kerékpárúton szilánkok és két eldobott poszter még elszállításra vár.

--------
Alaposan megrongálták az Erdélyi utcai várót, ezúttal minkét irányban

Probléma helyszíne
Budapest Erdélyi u. 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Szeretném felhívni a Tisztelt bejelentő figyelmét arra hogy az eredeti bejelentésben csak az egyik oldali törés szerepelt.
    A helyszínre kiérkező autón nem volt elegendő mennyiségű ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Alaposan megrongálták az Erdélyi utcai várót, ezúttal minkét irányban"-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.01. A bejelentö kommentje: Az északi oldalon valóban helyreállították a várót, de a déli oldalon csak az üvegszilánkok nagyjának összeszedése történt meg. A kerékpárúton szilánkok és két eldobott poszter még elszállításra vár. -------- Alaposan megrongálták az Erdélyi utcai várót, ezúttal minkét irányban"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Az északi oldalon valóban helyreállították a várót, de a déli oldalon csak az üvegszilánkok nagyjának összeszedése történt meg. A kerékpárúton szilánkok és két eldobott poszter még elszállításra vár.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére