Megoldott

Szabadság utca 51/A szemét

Csepelen, a Szabadság utca 51/A előtt bútorok gyűlnek.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 51a

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/347/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége. A főváros köztisztaságáról szól
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszín nem tartozik Társaságunk kötelezettségi körébe. Javasoljuk, hogy a kerületi önkormányzatot keressék meg az ügy ka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemetes utca és park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mars utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére