Megoldott

gyűlik a szemét a Fibula

FRISSÍTÉS 2021. 01. 07.
FKF Nonprofit Zrt. válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékessége.
------------

Ismét gyűlik a szemét a Fibula utcai kerékpárút mentén.

Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.02.10. 10:48 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 76367 és 76908 számú, „Szemét a bringaút mellett” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ismét gyűlik a szemét a Fibula utcai kerékpárút mentén. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 07. FKF Nonprofit Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékessége. ------------ Ismét gyűlik a szemét a Fibula utcai kerékpárút mentén. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76367/gyulik-a-szemet-a-fibula
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tisztított közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére