Tisztelt Illetékes!

Ezen az oldalon megtalál minden szükséges információt,
ami a JAROKELO-BUDAPEST-00075134 bejelentéshez tartozik.
További információkért látogasson el az Illetékeseknek oldalunkra.

Letöltöm a bejelentést PDF formátumban
Megoldott

Már megint sok a szemét a bicikliút mellett.

Frissítés: 2021.01.15
FKF Zrt. válasza:
"Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöld terület takarítása nem Társaságunk, hanem a FŐKERT NZrt. illetékességébe tartozik. Bejelentését továbbítjuk feléjük."
--------
Már megint sok a szemét a bicikliút mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 49

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne legyünk telhetetlenek.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00075134 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Már megint sok a szemét a bicikliút mellett."-ról "Frissítés: 2021.01.15 FKF Zrt. válasza: "Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöld terület takarítása nem Társaságunk, hanem a FŐKERT NZrt. illetékességébe tartozik. Bejelentését továbbítjuk feléjük." -------- Már megint sok a szemét a bicikliút mellett."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöld terület takarítása nem Társaságunk, hanem a FŐKERT NZrt. illetékességébe tartozik. Bejelentését továbbítjuk feléjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szilverszter napja: a szemét köszöni, jól van. Ha valaki venné a fáradságot és végigmenne egy teherautóval a Hengermalomtól az Andor utcáig (˘~700m´) és összeszedné a bokrok alól is a szemetet, nyugod...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére