Megoldott

Csepelen évek óta elhanyagolt járda a Teller Ede út mentén

A Teller Ede út mellett futó járda mely a kerékpár úttal ellentétes oldalon található évek óta elhanyagolt. Számos helyen tele van sárral, földel és több helyen benőtte a környező növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Corvin út 2-4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !
    Tegnap jártam arra és végig megcsinálták.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/997/1/2021/V1

    Tájékoztatjuk, hogy a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994 (VIII.1) Főv.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járda ingatlanhoz kapcsolódik, így annak rendben tartása nem Társaságunk, hanem az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének, b...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, January 22, 2021 1:32 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivacsmatrac az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegajtó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére