Megoldott

Kutyaürülékgyűjtő környezete szemetes

FRISSÍTÉS 2020. 09. 28.
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
A jelzett helyszínen sajnos folyamatos az illegális hulladéklerakás, a csatolt fotón látható hulladék elszállítása iránt is intézkedtünk, a szállításig kérjük szíves türelmét!
A Zuglói Zrt. sajnálatosan nem hatósági szerv, az illegális szemetelők rossz szokásain változtatni nem áll módjában, ellenük nem járhat el, még tetten érés esetén sem, erre illetékessége a Zuglói Önkormányzati Rendészetnek van.
_______

A 225 számú kutyaürülékgyűjtő környezete szemetes. Mindig. Ez a sokadik bejelentésem már, a hevenyészett tisztítást követően azonnal újragyűlik a szemét. Kérjük a takarítást a Kövér Lajos utca Bosnyák utca sarkán lévő szemetesnél. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 12

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! A szemét eltűnt, a kuka megjavult, a bejelentés lezárható. Köszönet!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! ma reggelre már a kuka is megadta magát. Szeretettel várjuk a teljes takarítását a saroknak. Köszönettel
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A 225 számú kutyaürülékgyűjtő környezete szemetes. Mindig. Ez a sokadik bejelentésem már, a hevenyészett tisztítást követően azonnal újragyűlik a szemét. Kérjük a takarítást a Kövér Lajos utca Bosnyák utca sarkán lévő szemetesnél. Köszönettel!"-ról "FRISSÍTÉS 2020. 09. 28. Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: A jelzett helyszínen sajnos folyamatos az illegális hulladéklerakás, a csatolt fotón látható hulladék elszállítása iránt is intézkedtünk, a szállításig kérjük szíves türelmét! A Zuglói Zrt. sajnálatosan nem hatósági szerv, az illegális szemetelők rossz szokásain változtatni nem áll módjában, ellenük nem járhat el, még tetten érés esetén sem, erre illetékessége a Zuglói Önkormányzati Rendészetnek van. _______ A 225 számú kutyaürülékgyűjtő környezete szemetes. Mindig. Ez a sokadik bejelentésem már, a hevenyészett tisztítást követően azonnal újragyűlik a szemét. Kérjük a takarítást a Kövér Lajos utca Bosnyák utca sarkán lévő szemetesnél. Köszönettel!"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszínen sajnos folyamatos az illegális hulladéklerakás, a
    csatolt fotón látható hulladék elszállítása iránt is intézkedtünk, a
    szállításig kérjük szíves türelmét!

    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére