Válaszra vár

Orczy tér szegélykorrekció

Az Orczy térnél elmaradt a kerékpáros átvezetéseknél a szegélyek akadálymentesítése. Érdeklődnék, hogy belátható időn belül ez megvalósul-e?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 46-48

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    JÚLIUSBAN jeleztem, hogy problémásnak tekinthető az "elkészült" kerékpárút.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68689/erdekes-vege-van-a-baross-utcai-kerekpar-utnak
    Örömmel jelenthetem: SEMMI ne...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen! Először jártam arra bringával. Emiatt el is rontottam az útvonalat, mert a magas padka megzavart, aztán persze nem jutottam át a bringaútra, hanem az úttesten tekertem tovább.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére