Megoldásra vár

Érdekes vége (?) van a Baross utcai kerékpár útnak

Anonim Járókelő

Illetve nincs is vége, csak semmi se jelzi, merre tovább?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Baross utca – Kőbányai út közötti kerékpáros átvezetés kivit kivitelezése folyamatban van, a megvalósításig türelmét kérjük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrény zárása és letakarítása miatt is érdemes lenne küldeni egy új bejelentést az illetékesnek :)
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére