Válaszra vár

Kámfor utca állapota

Anonim Járókelő

A Szent László úttól az Újpalotai útig a Kámfor utca állapota durván leromlott, egy része macskaköves, ami ugyan úgy kátyús, kövek hiányoznak belőle, néhol aszfalttal javítgatott. Egy része meg aszfalt, de a tengelytörés kategória. Burkolatot kéne cserélni az utca teljes szakaszán, BKV is jár erre, az se jobb, a busz szétesik mire elérünk az utca végéig. Kérem az útburkolat felújítását, kátyúzásból már van elég, meg se lehet számolni, kátyú kátyút követ.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kámfor u. 25

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére