Megoldott

Kátyúk a XIII. kerület Szent László út - Kámfor utca sarkán

A kereszteződésben az aszfalt elkopott, alatta a macskakő hiányos. Ha nem lassít az autós jóval a megengedett sebességhatár alá, akkor komoly károkat is okozhat a futóműben.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (395)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy a Kámfor utca- Szent László utcai kereszteződés
    tömegközlekedési útvonal, ezért a kezelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kámfor utca hosszának kábé egy harmada durván a Jász utca és Unoka utca közti rész horrorisztikus, érdemes lenne egyben kezelni.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Csermák Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kámfor utca állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére