Megerősítésre vár

Balesetveszély a buszmegállónál

A Zöldlomb utca Szépvölgyi út felé eső alsó szakaszán a Csatárka utca buszmegállót követően van egy kapukiálló, amit a kapukiálló és a buszmegálló közötti aprócska járdaszigetet megelőzően rendszeresen elállnak a parkoló autók. az ilyen módon történő parkolás (amit éppen a Google streetview is megörökített) rendkívül balesetveszélyes, hiszen sem a kiálló autó nem látja így a Zöldlomb utcán haladó forgalmat, sem a Zöldlomb utca forgalma nem láthatja a kiálló autót. Akkor pedig különösen nem, ha éppen használatban van a buszmegálló. Itt egy baleset (közvetlenül a buszmegálló és a gyalogátkelőhely között) óriási veszéllyel járna.

Fentiekből kifolyólag szeretném kérni a parkolási lehetőség fizikai megszüntetését (pl.: a járdasziget megnövelésével vagy más parkolásgátló akadály kihelyezésével). A probléma megoldásában résztvevők eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldlomb u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64203/balesetveszely-a-buszmegallonal bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett megker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H Z bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére