Megoldásra vár

Szabálytalan parkolás

A délutáni és az esti órákban nagyon gyakori a szabálytalan parkolás a térképen jelzett helyen, a megállni tilos tábla hatálya alatt.
Az elmúlt hónapokban térfigyelő kamerát is telepítettek a Pasaréti térre, ennek ellenére a téren több helyen jellemző a szabálytalan parkolás: a templom előtt (várakozni tilos), a most bejelentett helyszínen, ezzel szemközt, fél kerékkel a járdán, illetve az élelmiszerüzlet oldalában, a térfigyelő kamera alatt(!!).
Ismételten kérem a Városrendészet rendszeres ellenőrzését és a szabálytalan parkolás szankcionálását! Az előző bejelentéseim hatására semmi változás nem történt, közterület-felügyelők nem járnak a környéken.

Előzmények:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/48710/szabalytalan-parkolas
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/43779/szabalytalan-parkolas

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 102

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területen. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelent...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten küldöm tájékoztatásunkat!

    Üdvözlettel

    BUDAPEST II. KERÜLETI POLGÁRMESTERI HIVATAL
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, megoldatlan.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem érkezett válasz.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen helyre én simán felfesteném az út közepére a záróvonalat, és akkor talán érezné az autós, hogy forgalmi akadályt képez.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az is segítene, ha a járdaszegélyt sárgára festenék.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére