Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Frissítés 2020.04.29.:
Nincs változás.

---

Tisztelt Illetékes!

A Csévi utca alján, a templom előtti öbölben rendszeresen várakoznak szabálytalanul, holott itt csak a megállás van engedélyezve.
Mindeközben az utca túloldalán az autók másfél autó széles helyeket foglalnak, tehát arra nem lehet hivatkozni, hogy parkolás céljára nem áll rendelkezésre elegendő hely. Javaslom, hogy a túloldalon fessék fel a parkolóhelyeket, a templom előtti szabálytalan parkolást pedig szankcionálják!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csévi u. 2

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó csapata
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotót is küldök hozzá
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Csévi utca alján, a templom előtti öbölben rendszeresen várakoznak szabálytalanul, holott itt csak a megállás van engedélyezve. Mindeközben az utca túloldalán az autók másfél autó széles helyeket foglalnak, tehát arra nem lehet hivatkozni, hogy parkolás céljára nem áll rendelkezésre elegendő hely. Javaslom, hogy a túloldalon fessék fel a parkolóhelyeket, a templom előtti szabálytalan parkolást pedig szankcionálják! Tisztelettel, Szász László"-ról "Frissítés 2020.04.29.: Nincs változás. --- Tisztelt Illetékes! A Csévi utca alján, a templom előtti öbölben rendszeresen várakoznak szabálytalanul, holott itt csak a megállás van engedélyezve. Mindeközben az utca túloldalán az autók másfél autó széles helyeket foglalnak, tehát arra nem lehet hivatkozni, hogy parkolás céljára nem áll rendelkezésre elegendő hely. Javaslom, hogy a túloldalon fessék fel a parkolóhelyeket, a templom előtti szabálytalan parkolást pedig szankcionálják! Tisztelettel, Szász László"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Városrendészet ellenőrizni és szankcionálni fogja.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk a bejelentések továbbításában illetékes első körben. Mivel nincs jogosultságunk rálátni a bejelentések jelenlegi állapotára, így sajnos érdemi hozzászólást nem tudunk
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy a Városrendészek ellenőrizni fogják
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére