Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Rendszeresen parkolnak a Pasaréti úton a járdán, a Pasaréti téri ALDI mellett. Az autók a zebráról hajtanak fel ide. Rendszeres szankcionálásra lenne szükség a jelenség visszaszorítása érdekében.
A Pasaréti út felújítása során remélem, hogy kihelyezésre kerülnek olyan elemek, amelyek meggátolják a szabálytalan parkolást, és így hosszabb távú megoldást biztosítanak.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 135

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    De még nem egészen :D
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Laci,

    Érdemes lenne újra bejelentened, mert ez a bejelentés már majdnem egy éves.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem hogy küldjétek el a bejelentést az illetékesnek!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva, a térfigyelő kamera alá is rendszeresen beparkolnak.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A térfigyelő kamera csak dísz?
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Múltkor láttam bírságolt autót, részemről megoldott.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00043779 számú bejelentéssel kapcsolatban a következő tájékoztatást tudom adni:

    Először is meg szeretném köszönni a bejelentését, mert egy olyan problémára hívta fel a figyelmü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, kérem, hogy küldjétek újra a bejelentést!
  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük bejelentésed! Tapasztalatunk alapján a szabálytalan parkolással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra kérünk, ho...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére