Tisztelt Illetékes!

Ezen az oldalon megtalál minden szükséges információt,
ami a JAROKELO-BUDAPEST-00063651 bejelentéshez tartozik.
További információkért látogasson el az Illetékeseknek oldalunkra.

Letöltöm a bejelentést PDF formátumban
Megoldott

Illegális hulladék a Nagykőrösi út mellett

A Nagykőrösi út piros színű gyalogos felüljárójánál nagy kupac szemét

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 87

Hozzászólások

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, FŐKERT!
    Kérdés, meddig lesz ilyen szép tiszta... Remélem, sokáig. Bár ismerve a körülményeket, szerintem max. 2 hét, és hasonló gondok lészen. :( (nelegyen igazam!)
  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00063651 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a FŐKERT NZrt. az illetékes.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/63651/illegalis-hulladek-a-nagykorosi-ut-mellett/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az Ön által jelölt hulladék a Nagykőrösi út, Budapest Közút Krt. által üzemeltetett területén található, ezért bejelentését továbbítottuk részükre.

    Tisztelettel:

    Kalász Nóra
    város
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére