Megoldatlan

Parkoló autók akadályozzák a gyalogos közlekedést

A Bercsényi utca és a Lágymányosi utca sarkán a képen látható módon minden nap szabálytalanul parkolnak az autósok. Nem törődnek a gyalogosokkal.
Nekünk babakocsisként minden alkalommal át kell menni az utca túloldalára miattuk. Felmerül továbbá, hogy egy kerekesszékes se férne át ebben a helyzetben.
Gyorsan lehetne orvosolni a problémát, ha további 2db plusz pollert lefúrnának, amely megakadályozza a szabálytalan parkolást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes kerület nem szeretne újabb pollereket telepíteni, mert a már meglévőkkel is sok problémája van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése tárgyában tájékoztatom hogy a Közterület-

    -felügyelet az érintett területet ellenőrzi és a hatás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Laczko Marton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére