Megoldatlan

Esti gondok

Anonim Járókelő

Minden este 18h után parkolási gondok vannak a Lágymányosi utcában. A jelölésen túl minden sarkon 1-2 autó, illetve sokszor a zebrán is megállnak éjszakára.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 14

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hosszútávú megoldás nem született.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mai napig problémák vannak ebben az utcában.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy az érintett területet

    a Közterület-felügyelet ellenőrzi és a

    hatáskörébe tartozó intézkedéseket

    megteszi.

    Üdvö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam változást az ügy kapcsán.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom hogy a

    területet rendszeresen ellenőrizzük és a hatáskö-

    rünkbe tartozó intézkedéseket megtesszük.

    Kérjük
    fentiek szíves tud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is napi szintű a probléma.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várom intézkedésüket.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T.Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük.A hatáskörünkbe tartozó intézkedéseket

    megtesszük.

    Kérjük fentiek szíves tudomásulvételét!

    >>> Járókelő.hu 2019.10.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.10.01. 12:19 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik nappal is így parkolnak, de este sajnos fokozottabb a helyzet.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére