Megoldatlan

Rozsdás, törött hirdető oszlop

Kérem hogy nézzenek utána hogy a Csömöri út és a Szlovák út kereszteződésében lévő törött, rozsdás hirdetőoszlop jogszerűen van-e kihelyezve, ha nem kérem távolítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 275

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére