Megoldatlan

Építkezés - Haller utca hajó állomás

Anonim Járókelő

Fejlemény:
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2018. május 13. 10:20
A megsüllyedt nyomvályú megmaradt, csak kis szakaszokon javították a burkolatot - ott is rossz minőségben.
Ez így ebben a formában értékelhetetlen mint helyreállítás!
_________________________________________________________________________
A Haller utca hajó állomás melletti építési terület megközelítéséhez a kivitelezők a Petőfi híd és a Rákóczi híd közötti kerékpárutat használják.
Ez a műtárgy nyilvánvalóan nem teherautók általi terhelésre lett tervezve. Ennek megfelelően jelentős felületen meg is süllyedt, ami térő burkolatnak sem tett jót.

Azt szeretném megtudni az illetékestől, hogy kötelezve van e a kivitelező az általa okozott károk helyreállítására? Mikor fog megtörténni a kerékpárút burkolatának kijavítása?

Probléma helyszíne
Budapest Gizella stny.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentő visszajelzése és az illetékes válasza alapján!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy az első levelekben még az eredeti állapot helyreállításáról volt szó. Mint ahogy az normális lenne bármilyen beruházás által okozott károk után.
    Ehhez képest most már csak mellébeszélés...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, July 19, 2018 1:14 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ...na ebből se lesz már semmi.

    Legalább szimmetrikus lett.
    Ezen a szakaszon, a másik végén, a Boráros térnél létrehozott kutyafuttató építése után ugyanígy otthagyták megsüllyedten mint kutya a sz@r...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Haller utca hajó állomás melletti építési terület megközelítéséhez a kivitelezők a Petőfi híd és a Rákóczi híd közötti kerékpárutat használják. Ez a műtárgy nyilvánvalóan nem teherautók általi terhelésre lett tervezve. Ennek megfelelően jelentős felületen meg is süllyedt, ami térő burkolat...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megsüllyedt nyomvályú megmaradt, csak kis szakaszokon javították a burkolatot - ott is rossz minőségben.
    Ez így ebben a formában értékelhetetlen mint helyreállítás!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint még a munkálatoknak sincs vége...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az hagyján, hogy a nyomvályú megmaradt, csak szakaszosan javítgatják (foltokban). Viszont abban sincs sok köszönet ahol "meg lett csinálva". Gyakorlatilag rosszabb lett a "javított" rész mint előtte....
  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik bejelentés valóban megoldott, mert a füves részt elegyengették; de ez egyáltalán nincs kész.

    Az úton megmaradt a nyomvályú; illetve ma reggel a szakasz közepén a bokrokon át kitereltek a járd...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a tárgyi bejelentésre, tájékoztatjuk, hogy a helyszínen munkát végző Társaság befejezte a tervezett munkálatokat.
    A Kivitelező tájékoztatása szerint az általa megrongál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kivitelező már levonult a területről.
    A zöldterületben okozott károkat úgy ahogy elrendezték, a "mélyszántások" el lettek egyengetve.
    Azonban a munkaterület mellé kihelyezett - mostanra okafogyottá...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a tárgyi bejelentésre, tájékoztatjuk, hogy a helyszínen munkát végző Társaság március végéig tervezi befejezni a folyamatban lévő munkálatokat.
    A befejezést követően a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére