Megoldott

Megrongált zöldterület

A Duna-parti Gizella sétány mellett latyakos időben végigment egy munkagép a sétány és a HÉV vágányok közötti zöldterületen, kb. 200 méter hosszan felszántva azt, egészen a Haller utcai hajóállomásig.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gizella stny.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 28426 számú bejelentésre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Szili Adrián Városüzemeltetési és Felújítási Iroda vezetőjének megbízásából csatoltan megküldöm a IX. ker. Gizella sétány állapotára vonatkozó bejelentést illetékességből.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!

    Szerintem nem baj, ha vmit többen jelentenek (a dolog súlya ebből is kirajzolódik), csak ilyenkor az illetékes nem biztos, h mindegyikre válaszol.
    Megláttam a dúlást, majd hanyatt estem....
  • Dörögdi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Cilla!

    Köszönöm. Bejelentés előtt a térképes keresővel ellenőriztem hogy nincs-e bejelentés a területről. Most látom hogy az Összes bejelentésre keresve a "Megoldásra vár" és "Megoldott" eset...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    http://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/28157/epitkezes-haller-utca-hajo-allomas

    Lehet, hogy ezen érdemes követni.
    (Megnyugtat, h nem csak én kaptam sokkot, amikor megláttam ;-) )
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Dörögdi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    0901-Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére