Válaszra vár

Lassan járhatatlan lehajtó a Rákóczi hídról

A Rákóczi híd Külső Mester utca felé eső lehajtója (felüljáró) újra és újra kritikán aluli állapotban van, most már gyakorlatilag egy árok található a lehajtó kezdetén, de a távolabbi részek is tele vannak lukkal, kátyúval. A problémát egy évvel ezelőtt jelentettem, azóta is megoldatlan. A dolog ugyanúgy néz ki, sőt, most már a teljes összekötő úton balesetveszélyes kátyúk vannak. A lehajtóban autó szélességű 'árok' van, amibe a figyelmetlen, a hídról 70-nel közlekedő autós belehajthat. Saját képem sajnos nincs, mert itt fotózni nem tudok megállni. De a több, mint egy éves google maps fotón is látszik a dolog, de azóta sokkal rosszabb. Ahogy nézem, páran már jelentették, itt:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/13444/toredezett-utburkolat
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/12321/burkolathiany
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/12233/katyuk-toredezett-burkolat
A BKK válaszában terel, vagy másra mutogat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a IX. kerület Rákóczi híd Külső Mester utca felé eső lehajtó tulajdonosa és kezelője a Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Önkormányzat.

    Üdvözlettel:

    B...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Lukács Máté (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Vigvári Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Admin/Szabolcs! Az ügy már többször be lett jelentve, mindannyiszor az volt a válasz, a IX. kerület az illetékes...
    Vélhetően a probléma az, hogy a nem világos, kié is a rész. Megtenné, hogy a...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Vigvári Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Viola utcában úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttesten burkolathiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Táblás utca 24 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Beszakadt uttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Angyal utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére