Megoldatlan

Burkolathiány

Rákóczi híd külső Mester utcai lehajtójában hónapok óta teljes sávot elfoglaló burkolathiány van. Körülötte hálósan repedezett, töredezett az aszfalt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Sarkadi Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem javították, annyi történt, hogy kitettek egy 30-as sebesség korlátozó táblát.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Sarkadi Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma továbbra is fenn áll, csak azóta már mélyebb lett a kátyú, nagyon balesetveszélyes, nem értem, miért nem javítják.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. Rákóczi hídról levezető felüljáró állapotára a következő választ adjuk:

    A Rákóczi híd Mester utca felé vezető lehajtójának kezelője és üzemeltetője a Budapest Főváros IX. K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mátyás utca burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodósávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére