Megoldatlan

Töredezett útburkolat

A Rákóczi hídról a benzin kút felé vezető lehajtó elején, keresztben egy jókora törésvonal tátong több hónapja.(kb az úttest szélességében)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Boros János hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze, hogy nem. És még nagyobb lyukak vannak már azóta
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a IX. kerület Rákóczi hídról a benzinkút felé vezető lehajtó tulajdonosa és kezelője a Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Önkormányzat.

    Üdvözlettel:

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    szarnak rá a rohadékok, csak fizess... rohadt volna kedves anyjába az ilyen, aki mindent leszar, csak neki legyen jó a cégesautóban.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Boros János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mátyás utca burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodósávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére