Megoldatlan

Kátyúk, töredezett burkolat

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!

A Könyves Kálmán körútról lekanyarodva a Művészetek Palotája és Lurdy Ház közötti (szintén Könyves Kálmán krt. nevű) út burkolata rendkívül töredezett és kátyús. Az utat sokan használják.
Kérem, szíves segítségüket a probléma megoldásában!

Segítségüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület Rákóczi hídról levezető felüljáró állapotára vonatkozóan a következő választ adjuk:

    A Rákóczi híd Mester utca felé vezető lehajtójának kezelője és üzemeltetője a Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodósávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kezdődő útbeszakadás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szebeni utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére