Megoldatlan

Akadályok a kerékpárút csatlakozásában

Anonim Járókelő

A rakparttal párhuzamosan haladó, és a híd déli járdájáról érkező kerékpárutak között kicsit nehézkes az átjárás, mert a kelleténél kettővel több kőkockát helyeztek ide. Kérem távolítsák el a felesleget!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól látod. Utána meg lehet tolni a Petőfi hídig levezetésként. De az is lehet, hogy a Közraktár utca küllőtörő kátyúira készít fel. Csak a tervező tudhatja igazán :)
  • Siptár Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    A rázóköves rész egy amolyan élénkítő/felpezsdítő elem, előkészít a Bálna melletti kiülős teraszok és sétány közé vezetett bringaútra ????
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Hm?
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hümmentés.
    (Én ide tuti nem tekernék át)
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    1) A hídon a járdán kerékpározás: A BKK-s válaszoló leveti magáról a felelősséget és teljes mértékben a rendőrség és a kerékpározók nyakába varrja, a kettejük ügyének tekinti. Ezzel burkoltan azt mond...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ 54. §-a írja elő, hogy kerékpárral hogyan lehet közlekedni. Az alapesetet az (1) bekezdés határozza meg, és e pontban a járda, mint kerékpározásra használható felület nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkoló autó már szerepelt az indexen is:
    http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/07/04/uj_autot_vett_a_hidmester/

    A BK nem szeretne reagálni a márciusi válaszra?
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A véleményük lehet, hogy megváltozott a járdázással kapcsolatban, de a KRESZ nem.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik megváltozott a véleményük azóta:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/18603/akadalyok-a-kerekparut-csatlakozasaban
    2017. március 17. 09:05

    "A bejelentésben szereplő helyszínen lévő
    ...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A híd úttestjéről valóban nagyon hiányzik a kerékpáros nyom. Mindkét irányban!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A híd úttestjén jelenleg nem látható kerékpáros nyom. A többi látható jelzés viszont a járdára vezet.
  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    A "tisztelt" Budapest Közutas válaszoló vajon milyen kerékpáros nyomról beszél a hídon???
    Tessenek már kimenni és megnézni a helyszínt...

    Másrészt pedig úgy látom, hogy teljesen általános lett - utas...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt!

    A tábla alapján valóban szabad az úttesten kerékpározni, azonban az útburkolat jelenlegi kialakítása kerékpár közlekedésre alkalmatlan, ezért nem is teker rajta senki, ah
    ...
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő helyszínen lévő kocka elemek nem esnek kijelölt kerékpáros útvonalba. A Szabadság híd járdáján – habár a gyakorlatban ez rendszeres – nem szabad kerékpáro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    ( 2017. március 10. 09:49 )
    Úgy érted, hogy így nem fognak oda parkolni?
    Rendszeresen parkolnak ezen a területen a kövek mögött!
    Ennek az autónak a szélvédője mögött éppen "Hídmérnökség" sajtpapír vol...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    T. bejelentő, akár hiszed, akár nem, a forgalomtervezők azt akarják, hogy ott haladj az úttesten. Igen igen, jól látod, a kockaköves, rázós úttesten, ahol a beledet is kirázza a burkolat A járda tilto...
  • Pap Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos itt az okosok a kerékpáros forgalmat a troli útjára a macskakőre vezették...ez csupán 2 dolog miatt alkalmatlan a kerékpáros közlekedésre...a troli és a macskakő miatt :D
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha elviszik a köveket, oda fognak parkolni. Hiába tábla, kamera, közteres, BP-en csak a kő működik.
  • Honfy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Azert az a tabla is megerne egy misét. Most kerekparral lehet, vagyis inkabb megse :-D Priceless. Ertem en, hogy valoszinuleg "kerekparut vege" akar lenni.. na de azert megis...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megszakadt kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére