Válaszra vár

Margit körút vízelzáró melletti burkolathiba

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.25.

Budapest Vízművek válasza:
„, a Budapest II., Margit körút 10. számnál tapasztalható útburkolathibát nem az ivóvízhálózat meghibásodása okozza. Ennek megfelelően sajnos nem áll módunkban az úthibát megszüntetni.”

-----

Tisztelt Fővárosi Vízművek!

Kérjük a hiba javítását!

Köszönettel:

kerékpárosok

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 10

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Fővárosi Vízművek! Kérjük a hiba javítását! Köszönettel: kerékpárosok"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.25. Budapest Vízművek válasza: „, a Budapest II., Margit körút 10. számnál tapasztalható útburkolathibát nem az ivóvízhálózat meghibásodása okozza. Ennek megfelelően sajnos nem áll módunkban az úthibá...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 148215 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kátyú. Budapest Közút.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére